Grzegorz Hyży & TABB – NA chwilę

Marzec 17, 2015 1:08 pm
More videos
107
Views
   

Grzegorz Hyży & TABB – NA chwilę
Pobierz w iTunes: http://myplay.me/18dy

Dostępny także w:
Muzodajnia – http://myplay.me/189i
Empik – http://myplay.me/189j
T-Mobile – http://myplay.me/189k
PlayTheMusic – http://myplay.me/189l
Nokia – http://myplay.me/189e
Spotify – http://myplay.me/189f
WiMP – http://myplay.me/189g
Deezer – http://myplay.me/189h

Utwór „Na chwilę” to pierwsza piosenka z nadchodzącej płyty. Współautorem debiutanckiego albumu Grzegorza jest Tabb, który odpowiadał za kompozycje i produkcję.
Obaj panowie są niezwykle zadowoleni ze współpracy i materiału jaki stworzyli.
„Dla mnie to wielka przygoda” — mówi Grzegorz Hyży. „Na chwilę” jest piosenką o łagodnym, lekkim charakterze. To taki fajne delikatne wprowadzenie w to co wydarzy się na płycie. Pracując nad albumem, spędziliśmy z Tabbem wiele godzin na rozmowach o materiale, a potem zaczęło się długotrwale szlifowanie tych diamencików. No i mamy, coś z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni, coś czym chcemy się pochwalić. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym singlem”.

Tabb: „Czekałem na takiego wokalistę jak Grzegorz, tak wyjątkowy wokal nie trafia sie często:) To dla mnie wielka rzecz, że Grzegorz przyjął moją propozycję. Wierzę w ten album z całych sił, wkładamy w niego całą moc i obiecuję, że warto będzie po niego sięgnąć. Singiel to tylko wycinek, mały element większej całości, pełnej różnorodności i muzycznych niespodzianek”.

Grzegorz Hyży & TABB – „Na chwilę”
słowa: Karolina Kozak
muzyka/produkcja: Bartosz Zielony (TABB)

Category: Przeboje 2014

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>