Pezet – Co mam powiedzieć (prod. Sidney Polak)

17 marca, 2015 1:11 pm
More videos
151
Views
   

CHCESZ USŁYSZEĆ TEN UTWÓR PEZETA W RADIU?
KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ NA NIEGO W ANKIECIE PROGRAMU 3:
http://lp3.polskieradio.pl/utwor/artykul10916,3737.aspx

Prezentujemy teledysk do pierwszego singla z płyty Pezeta „Radio Pezet”, którą wyprodukował Sidney Polak. Obraz powstał do utworu „Co mam powiedzieć” prod. Sidney Polak.

Teledysk pokazuje dzień z życia Pezeta i różne sytuacje, które go spotykają. Obraz został zrealizowany w Warszawie w dwóch lokalizacjach. Na ulicy Mokotowskiej zrealizowano tzw. mastershoty, czyli długie ujęcia, w studiu Makata nakręcono wielką imprezę. Smaczku dodaje fakt, że w teledysku zobaczymy Pezeta starszego o kilkadziesiąt lat.

Za reżyserię odpowiedzialna jest ekipa 2 DajREKTORS – laureaci Fryderyka 2011 za teledysk Ani Dąbrowskiej do utworu „Bang Bang”. Współpraca Pezeta i Sidneya Polaka wynika ze wspólnej fascynacji sceną brytyjską, muzyką grime i dubstep. „Radio Pezet” z pewnością będzie powiewem świeżości nie tylko na polskiej scenie hip-hopowej, ale również idealnie wpisze się w panujące na światowych listach przebojów trendy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>