Sulin – Jedna minuta

Marzec 17, 2015 1:07 pm
More videos
85
Views
   

Sulin na fb: http://www.facebook.com/SULINRAP
Patriotic na fb: http://www.facebook.com/patrioticpl?fref=ts

Przed Wami drugi teledysk promujący nadchodzący free album Sulina pt. „Jeden w maratonie”. Bit do numeru „Jedna minuta” wyprodukował Smyku.

W życiu każdego z nas są dobre i słabsze dni. Każdy z nas kogoś traci – albo z braku wzajemnego zrozumienia, albo z braku czasu. Niestety w moim wypadku z obydwu przyczyn. Dlatego szanujmy każdą chwilę naszego życia i każdego kto coś do niego wnosi, bo często jest to miarą naszych sił. Mimo że was nie ma, cały czas pamiętam – o zamieszczenie takiego komentarza pod teledyskiem prosił artysta.

Album już niebawem będzie można zgarnąć zupełnie za friko lub pobrać w formacie mp3 za pośrednictwem https://www.preorder.pl.

Prezentowany teledysk to dzieło ekipy Filmotion (https://www.filmotion.pl / https://www.facebook.com/filmotionproductions). Obraz powstał dzięki wsparciu firmy PATRIOTIC.

Title: Jedna minuta ;
Artist: Sulin ;
Album: Jeden w maratonie ;
Producer: Smyku ;
Lyrics: Sulin ;
Video: Filmotion ( https://www.facebook.com/filmotionproductions ) ;
Label: Step Records ;

Category: Przeboje 2013

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>