Boys – Mama (TELEDYSK 1998) ♥♥♥ †

17 marca, 2015 5:32 am
More videos
257
Views
   

Wzruszający teledysk do piosenki ,,Mama,, pochodzący z płyty ,,tak czy nie,,
Zdjęcia do teledysku kręcone były w miejscu zamieszkania lidera zespołu, a także w miejscowości gdzie się urodził i dorastał.W teledysku tytułową mamę zagrała ciocia Marcina Millera.

Hip Hop plus DISCO POLO Marcin Miller MAMA MAMO mama

Tekst:

Pamiętam ciebie jako tą jedyną gdy byliśmy razem tak jak matka z synem. szare dni do okolo pusto a ja budze się i spoglądam w lustro. Bog wie gdzie. pewnie siedzisz sama piękna czysta no i zapomniana, tęsknie matko dziś do ciebie, smutno jest, mialo byc jak w niebie.
Wciąz mowilas ze to wszystko minie kiedys będzie lepiej i ten smutek zginie, teraz wiem ze to tylko mit takie puste slowa jak ze przykro mi.
Nie pamiętam kiedy się ostanio śmiałaś slone łzy zawsze ocierałaś taką właśnie ciebie dzis pamiętam smutną taką, ale uśmiechniętą.
Ref:
Mamo, mamo, ty bylas najjaśnięjszą gwiazdą. wszędzie widzę twoją twarz, dotyk dloni i twoj placz.
Mamo, mamo, mamo.

Jak ze bardzo chcialbym dzisiaj cofnąć czas do tamtych starych dni tam gdzie nie nas i naprawic to co się stalo juz tak bez zbędnych słow, bez bukietow roż, wybacz mamo to prze ze mnie wszytko. głupio mi kiedy jestes blisko wiem ze łzy nie pomogą nic, ja odeszłem a pozostałas ty.
Wciąz w pamięci twoje slowa mam „Wracaj do mnie tu kiedy będziesz sam” a ja chciałbym tak lecz nie mogę nie dla mnie tamten czas to marny sen i wyrywam swe z kalendzarza sny oplakując ci twoje drogie łzy. teraz wiem nic nie pomoze! Powiem prosto: MAMO KOCHAM CIĘ!
Ref:
Mamo, mamo ty bylas najasniejszą gwiazdą wszędzie widzę twoją twarz, dotyk dloni i twoj placz.
mamo, mamo. mamo,
Mamo, mamo ty bylas najjaśniejszą gwiazdą, wszędzie widzę twoją twarz, dotyk dloni i twoj placz,
mamo, mamo, mamo

Mamo, mamo ty bylas najjaśniejszą gwiazdą, wszędzie widzę twoją twarz, dotyk dloni i twoj placz,
mamo, mamo, mamo …

Tekst i muzyka – Marcin Miller

dzien matki http://www.discomedia.pl
http://www.muzykataneczna.info

Category: Przeboje 1998

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>