Strona internetowa Nostalgicznie.pl powstała po obejrzeniu angielskojęzycznej strony http://thenostalgiamachine.com/, na tyle zainspirowali mnie twórcy owej strony, że postanowiłem stworzyć jej własną wersję – z polskimi piosenkami. Początkowo strona miała wyglądać tak samo jak powyższa, jej twórcy udostępnili mi nawet jej pełen kod – jednak wybrałem WordPressa i zakupiony na ThemeForest szablon. Wydaję mi się, że strona wygląda przejrzyście a piosenek można wygodnie posłuchać 🙂

Wszystkie piosenki pochodzą z YouTube, żadna z nich nie znajduje się na moim serwerze – jeśli jednak chciałbyś aby dana piosenka została z serwisu usunięta – napisz do mnie.

Reklama na stronie

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę, wymienić się linkami, bądź wykupić baner na stronie – również zapraszam do kontaktu.

Reportowanie Niedziałających Piosenek

Bardzo często filmiki z YouTube są usuwane bądź ich ustawienia są zmieniane na prywatne – wtedy nie ma możliwości ich odtworzenia na stronie. Jako, że zmienia się to na bieżąco, nie mam jak monitorować wszystkich piosenek dlatego proszę użytkowników: JEŚLI ZAUWAŻYCIE NIEDZIAŁAJĄCĄ PIOSENKĘ, napiszcie do mnie o tym! Z góry dziękuję!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>